Jen 5 kroků k aktivaci

 • Zajímají Vás čakry a chcete je otevřít, pročistit a harmonizovat?
 • Nebo jen chcete zlepšit svůj život v nějaké oblasti, kde to drhne?
 • Chcete to nejlepší pro sebe a svůj život?

Jak to, že se jednomu daří a druhému ne, i když se snaží stejně?

Dvacet let  práce na sobě a s lidmi. Stovky lidských příběhů včetně toho mého,  který nebyl vždy ideální a někdy jsem se v tom pěkně plácal a zažíval krachy, než jsem pochopil a jasně viděl skutečné příčiny toho, proč jeden má to po čem touží a vše se mu daří,  a druhý ne, i když se snaží a maká. Čím to tedy je?  

Řeknu Ti nejdříve čím to není? 
 • Není to o vědění, toho co je potřeba udělat pro změnu. Vesměs to většiná ví, a jen zlomek to dělá. 
 • Není to ani o těch činnostech, které je potřeba dělat, mnozí je dělají a efekt stejně nikde. 
 • Není to dokonce ani o motivaci jak se tvrdí, i tu můžeš mít a stejně ničeho nedosáhneš.

Neříkám, že ty věci nejsou důležité, ale pokud se zaměřujete jenom na ně, tak je to o obrovksé dřině a malém efektu. Proč? Protože se neustále zaměřuješ na důsledky a ne na skutečné příčiny. Skutečnou příčinou je...

 

Bez energie to prostě nejde a nepůjde !

Vše je o energii a bez ní to prostě nepůjde. To Ti je jasné když si nabíjíš smartphon, tablet, notebook, atd.. Víš proč to děláš. Protože nechceše aby Ti došla energie když jí budeš potřebovat nejvíce.

Bezmoc, nebo moc nad svým životem? 

Mocní na této planetě ovládají energetické zdroje. Proč? Protože kdo ovládá energetické zdroje, ten má moc.  A stejné je to s námi. Pokud ovládneš své energetické zdroje, máš moc nad svým životem. Jsi skutečně svobodná bytost a můžeš se svobodně rozhodovat jakou práci budeš dělat, v jakých vztazích budeš žít, také jak se budeš chovat a reagovat. ANO ovládneš i sebe a své pocity, namísto aby ovládaly ony Tebe. V opačném případě budeš zažívat bezmoc, budeš cítit, že Tě vše ovládá, že nemáš sílu-moc to změnit, že Tě život nějak válcuje a budeš rád/a, když to nějak doklepeš, přežiješ s pocitem, že to stejně nemůžeš změnit

" Díky tvému kurzu se cítim šťastná, plná energie, uvědomuji si, že jsem posledních 5 let ztratila a jen přežívala " 

A jak nabíjíš svoje baterie?

Všichni máme 7 pomyslných baterií, zdrojů, energetických center, čaker, které nám i našim klíčovým oblastem života dodávají energii. A buď máš energie pro danou oblast dostatek a pak se Ti v té oblasti daří, nebo je tam energie málo a Ty se pak v té oblasti plácáš.
Je to stav Tvých 7 životních energií v těchto centrech, které doslova vyživují a ovlivňují každou ze 7mi klíčových oblastí Tvého života. A pokud je problém v nich, můžeš se snažit jak chceš, třeba i stavět na hlavu, ale efekt, pokud nějaký bude, bude  nepatrný.

Znáš to 

Když jsme nemocní a ležíme v posteli, kolik máme energie? Nakolik jsi efektivní? Jak se Ti chce? Všichni to známe. A přesně v takovém stavu jsou některé z našich čaker. Bohužel trvale. Mají málo energie, melou z posledního a mají energie tak akorát na přežití. 

No a naopak jak se Ti daří, když jsi plný/a energie, záříš, máš pocit, že bys skály přenášel/a?
Prchavé okamžiky že? Kolik takových zažíváš? 

Představ si jaké by to bylo, kdyby toto byl Tvůj každodenní stav? 
Co by jsi mohl/a?  Co by jsi už nemusel/a?
Co takový stav dopřát sobě i svěmu životu? 

V čem je tento on-line kurz tedy jiný a klíčový?

V tomto on-line kurzu poznáš 7 nevyčerpatelných zdrojů energie, které má každý z nás přímo v sobě, bohužel často spící a tak nevyužité. A proto také poznáš i jednoduchých 5 kroků, jak je otevřít, vyčistit, odblokovat, harmonizovat a propojit do jednoho funkčního celku. Jak v nich aktivovat  více energie, probudit je i svůj život. 

Synergický efekt, kroky se navzájem podporují a doplňují

Každý krok sám o sobě je nástrojem pro aktivaci našich 7 zdrojů - čaker a životní změnu, ale má také své limity. Prostě nějakou dobu funguje, ale pak se dostaneš do bodu, kdy se s ním dále nedostaneš. Pokud je ale aplikuješ dohromady a systemticky najednou, mají synergický efekt. Jeden doplňuje a podporuje druhý a tak je efekt mnohem rychlejší a možnosti neomezené. Proměňuješ s nimi, díky tomuto on - line kurzu, krok po kroku, celý svůj život.

Funguje to skutečně? 

Funkčnost těchto 5ti kroků mám odzkoušenou nejen na sobě, ale také na stovkách klientů se kterými jsem v posledních 5ti letech pracoval. Neříkám, že to pomůže každému, to bych lhal. Pokud člověk nepřevezme zodpovědnost za svůj život a nebude techniky a cvičení z kurzu dělat, nepřetaví poznání do praxe, pak se samozřejmě těžko něco změní. 

706 + lidí už kurzem prošlo

Navíc kurzem prošlo za poslední rok více než 700 lidí.  Můžeš si níže přečíst reference těch, kteří kurzem už prošli a tak zjistit i jejich názor. Často mi lidé po absolvání, nebo v průběhu kurzu dávají zpětné vazby typu: 

" Tome, tvuj kurz je to nejlepší, co mě v mém životě mohlo potkat.:-) " 

Na počátku jsem byl také trochu skeptický

Přiznám se, že i já jsem dříve potřeboval zjistit, jestli některé z kroků které na mne i druhé dobře působily opravdu čakry otevítrají. A tak jsem nechal vše proměřit a zde můžeš vidět nahoře stav čaker a aury 3 lidí před a dole po 10 minutovém zpívání do čaker naším jedinečným způsobem - jeden z 5ti kroků k aktivaci čaker. Dole vidíš, jak se aura zharmonizovala, dostala se do klidu a harmonie čemuž odpovídají barvy převážně srdeční čakry a čakry třetího oka, spolu s korunní čakrou-- která se taky pěkně probudila a otevřela jak je z obrázku zřejmé. 

Jak tento kurz vlastně funguje?

Je to on - line kurz, takže nikam nedojíždíš, kurz absolvuješ z pohodlí svého domova, nebo všude tam kde se můžeš připojit díky internetu do uzavřené členské sekce, jejíž přístupy dostaneš ihned po zaplacení objednávky na email.  Uvnitř na Tebe čeká úvodní a vysvětlující video a každý den přibývá nová lekce, takto po dobu 36 dní. Na každou čakru máme 5 dní, než se posuneme k další čakře.

Volíš si vlastní tempo abys vše v klidu zvládl/a. 

Lekce přibývají postupně, aby Tě  informace nezahltili. Dostáváš jen tu informaci, kterou v daný čas potřebuješ. Je to systém jedinečných kroků které se navzájem doplňují a podporují. Můžeš pracovat svým tempem, protože délku kurzu si volíš Ty. Nejrychleji kurz můžeš projít za 36 dní a nejpomaleji za rok. Průměrná délka pro pracujícího člověka jsou 3 měsíce. Je to jen na Tobě. Můžeš se také k jednotlivým lekcím vracet jak dlouho potřebuješ a kolikrát chceš. 

Vše jednoduché a srozumitelné - žádná Esoterika. 

Podíváš se na video ve kterém vše jasně a věcně vysvětlím, pak Tě čeká nějaký úkol, pracovní list nebo praktická meditace, díky čemuž, přetavuješ své poznání přímo do praxe. Pokud máš dotazy nebo potřebuješ sdílet, můžeš přímo v kurzu u jednotlivých lekcí, nebo v uzavřené skupině tohoto kurzu na FB. Samozřejmě také emailem pokud chceš dotaz položit jenom mně. Jsem po celou dobu kurzu plně k dispozici a na dotazy  odpovídám většinou do 24 hodin.  

" Nejdůležitější pro mne je tvá lidskost a tvůj přístup. Krásný hlas a opravdu vše srozumitelné. A cvičení, to je s tebou zábava. Moc mně to bavilo."

Jak to v kurzu vypadá?

Vše přehledně rozděleno do tří sekcí. Za prvé, sekce 5 kroků k aktivaci, kde najdeš právě ty nejdůležitější kroky k aktivaci čaker ( celkem 5 lekcí).
Sekce 7 energií života, kde procházíme 7 čakrami, věnujeme se vždy 5 dní jedné čakře, a tak zde každý den přibude jedna lekce věnovaná dané čakře. Vše pěkně po lopatě vysvětleno -co daná čakra dělá a hlavně prakticky, jaké oblasti života ovlivňuje a jak s ní pracovat (celkem 35 lekcí).
No a bonusová sekce,  ve které se objevují v ten pravý čas bonusové lekce, které ještě více podpoří práci na dané čakře.

Ke každé lekci video, možnost komentářů a stáhnutí lekce v MP3 pro pozdější poslech, třeba na cestách. Navíc také ke stáhnutí prakticky vedené a zaměřené meditace, pracovní listy, aby to nebyla jen teorie, ale i praxe a zažití. Plus check list, ve kterém si pěkně odfajkuješ, co už jsi zvládl/a, a tak jasně vidíš své pokroky. Pod každou lekcí je možnost komentářů nebo dotazů. Obrázek je za tisíc slov, tak se můžeš mrknout níže.

" Dokonale prepracovane lekcie, snaha o to aby každý rozumel tomu o čom to je, no z mojej strany maximálna spokojnost. Chválim za tuto úžasnů prácu."

Meditácie úžasné, chvíľami som sa cítila ako by som opustila vlastné telo….to treba zažiť…ten láskavý hlas plný emocii…"

Pojďme to shrnout, registrací do tohoto kurzu, získám: 

Neomezený přístup k On-line kurzu : 5 kroků k ativaci 7 Energií života na vybrané období

 • Jednotlivá lekce na každou z čaker 1 290 Kč x 7 lekcí ( cca 16 hodin videí, MP3 a pracovní listy ) =  9 030 Kč
 • CD na aktivaci čaker "Síla Zvuku a Čakry" - plus MP3/WAV formáty 488 Kč
 • 13 praktických mluvených meditací na všechny čakry čakry (celkem 540 minut - 9 hodin) 1 890 Kč 

A také bonusové lekce :

 • Makko-Ho, Meridiánové cvičení na rozproudění energie v těle a posílení všech orgánů  990 Kč ZDARMA
 • Sufijské cvičení - Energetické cvičení a posílení srdeční čakry 990 Kč ZDARMA
 • Energetika vesmíru, aneb tajemství nekonečné vůle a vytrvalosti 990 Kč ZDARMA
 • Mozkové programování - NOVINKA se kterou můžete rychle, jednoduše a pohodlně změnit své vnitřní nastavení a tak i cokoliv ve svém životě 1 290 Kč ZDARMA
 • Cyklické čakry - Jak využít cykličnost ženy v kurzu a jak souvisí s čakrami 990 Kč  ZDARMA
 • Disney model "3 kroky k proměně vašeho snu ve skutečnost " 1 290 Kč  ZDARMA
  Extrémně efektivní a jednoduchá technika, kterou používal W.Disney k proměně svých snů ve skutečnost.
  Toho jak funguje, jsme svědky všichni dodnes.

Uzavřená FB skupina a podpora:

 • doživotní přístup do uzavřené FB skupiny 7 Energií života
 • +403 lidí na stejné vlně
 • nová přátelství
 • on- line podpora
 • už na to nikdy nebudeš sám/sama

 " Tome, tvá práce a hodnota tohoto kurzu má nevyčíslitelnou hodnotu a cenu. Z celého srdce, ještě jednou moc děkuji. 🙂."

Celková hodnota kurzu  18 938 Kč

Tak na to zapomeň!
Teď máš jedinečnou příležitost získat kurz jen za: 

Cena kurzu je nyní už od 1 290 Kč/měsíc včetně DPH

Co říkají o kurzu ti, co jej absolvovali? 

Tome jestli mi to něco dalo? Nikoho ,tak inspirativního jako ty jsem nepotkala a to jsem tu už dost dlouho:) Tento kurz si budu pouštět hodněkrát. Je to hlavně práce s energii a to mi chybělo.Za týden jedu na 3 stupeň reiky. A tento kurz mi strašně moc pomohl .Cítím energii ,ale nejdůležitější pro mne je ta lidskost a tvůj přístup.Krásný hlas a opravdu vše srozumitelné .A cvičení to je s tebou zábava.Moc mně to bavilo.To samé tvá krásná partnerka Míša ,sálá z ní úžasná energie. Má krásný příjemný hlas ,tak ji moc pozdravuj.Pouštím si zpívání do čaker ,kde zpíváš s Míšou ,nádhera. Jinak pocházím z Ostravy -Poruby.A jezdím sem každý rok na dovču 🙂 A máme tady kousek ve městě Dobříš čajovnu,tak by bylo super tě tam pozvat .To vymyslíme 🙂 Ještě jednou moc moc Tobě i Míše DÍKY

Renata

Ahoj Tomáš, ďakujem veľmi pekne za kurz 7 energií života, dal mi veľmi veľa a prišiel v pravý čas (žeby intuícia?☺). Obdivujem ako vieš zrozumiteľne vysvetliť zložité témy tak, aby to každý pochopil, mám rada Tvoje nákresy ku každej téme a príklady zo života, s ktorými je to všetko jasnejšie. Máš charizmatický, bezprostredný prejav, je vidno, že si to robil s láskou a dal do toho všetko. Ešte raz vďaka a prajem vyladené čakry ☺ a všetko dobré Tebe aj celej rodinke ☺.

Adriána

Kurz byl velmi inspirující, příjemný, obohacující a velmi srozumitelný. Tvoje přirozenost je velký bonus navíc a vždy nám vykouzlila dobrou náladu. Každý den jsme se s Peťou těšili, až otevřeme počítač a podíváme se na další krok, který jsi nám připravil. Zpíváme do čaker každý den, posloucháme CD a cítíme, že máme více energie. Zapojujeme všechny návštěvy, které k nám přijedou. Já osobně pociťuji určitou lehkost v těle, která je velmi příjemná, zmenšuje se mi i tukový polštářek na břiše.To je super, děkuji moc, dobrá zpráva pro ženy i muže. Cvičení také funguje dobře. Tvé meditace jsou balzámem pro mou duši, sice skoro pravidelně u nich usínám, ale skvělé je, že si je můžeme pouštět kdykoliv. To Tvoje: " Nic nemusíš ", mě vyladí do vnitřního úsměvu, uvolním se..... Kurz doporučuji všem, kdo chtějí zkvalitnit prožívání svého života, načerpat inspiraci a energii. Jednoduchost a srozumitelnost kurzu mě velmi oslovila, používám informace z kurzu každý den a sklízím hmatatelným způsobem plody. Tome, Míšo, děkuji a přeji hodně štěstí, radosti na Vaší cestě.

Monika Papyan Hubáček

Ďakujem Tom za všetko čo si mi...nám tu zo srdca odovzdal.Užívam si všetko čo som sa od teba naučila. Naučila som sa naplniť laskou a vysielať ju do okolia všetkým ludom okolo mna. Teším sa na druhé kolo od začiatku.Vďaka tebe a už aj sebe vnímam aj cestu do práce inak.Zlepšil sa aj môj osobný život.Tomko prajem veľa veľa úspechov. Máš moje velikánske poďakovanie a aj môj manžel povedal, že to som mohla aj prv začať s tými čakrami. A to sa na začiatku napindal, že za akú blbosť to chcem vyhodiť peniaze a potom sa ma vypytoval či mi nebude šibať z toho . No a teraz vidí aspoň že to bola dobrá investícia. Tak ešte raz veľká vďaka Tom. A vela zdaru a spokojných klientov želám.

Bronislava Husárková

Ahoj Tome, moc moc děkuji za tvoji skvělou práci. Moje cesta s čakrama začala už po absolvování tvého semináře, Nalaď se Uzdrav se, a s tímto kurzem to pokračuje. Od semináře si zpívám do čaker a je to pro mě nejdůležitější činnost začátku dne, celý den je po tom úplně jiný. Moc si to užívám. Moc rád tě každý den vidím a slyším, tvůj projev je naprosto autentický a lidský a to je super. Přečetl jsem už dost knih a absolvoval různé semináře, ale takovou pohodu bez nátlaku a tak skvělé jednoduché a jasné informace jsem do teď nikde nezískal. Dnešní bonusové video Energetika vesmíru pro mě bylo dost zásadní. Jsem šťastný, že mě k tobě vesmír přivedl. Ze srdce Tobě a Všem účastníkům kurzu přeji mnoho úspěchu a zázraky do života.

Petr Hubáček

Moc děkuji Tome za super kurz. Hodně věcí znám a cítím to tak, jak říkáš, ale to, že to slyším nahlas, z tvých úst, umocňuje tu sílu a dodává mi to energii. Jsem moc ráda, že jsem do kurzu vstoupila. CD "Síla zvuku a Čakry" mě doprovází na každém kroku. :-)Těším se na další a další dny. 🙂 Tome, děkuji. 🙂 🙂 🙂

Anička

Ahoj Tome, tak tohle byla naprostá sdrcovka. Neumím ani slovem popsat, jak moc mě to zahřálo a kolik lásky měla jsem chuť rozdat v ten daný okamžik a kolik jí chci ještě rozdat dál. Cítila jsem, že 4. a 5. čakra je pro mě klíčová, ale netušila jsem ani ve snu, jak moc mě to nakopne. Moje srdíčko se tetelí blahem a je to neskutečný pocit. Jsem vděčná, že tu jsem s váma. A je to tady zase, slzy štěstí, vlna lásky snad v každým póru a já děkuju, že mám tu možnost tady být. A děkuju i za tebe, Tome. Že nám všem pomáháš probudit a najít tu krásu, co v nás všech je. Přeju všem krásný a úspěšný den . Verča

Věrča

Tomáš, vieš čo sa mi na Tvojom kurze páči najviac? Že na nás nerobíš nátlak. Teraz je to akási móda, niečo si kúpiš a ešte ani nedokončíš objednávku a už ťa lanária na vyšší a vyšší level za viac a viac peňazí. Tu je všetko od začiatku jasné. Veľmi ma to v Tvojom projekte baví, baví ma spievať do čakier, meditovať a dozvedať sa stále nové a nové veci. Ide to všetko tak príjemne a pohodovo. Som tu spokojná a už teraz mi to dalo viac ako som očakávala.

Cathy

Dobrý den, Tome. Chtěla bych moc poděkovat za tento úžasný kurz. Přidala jsem se až v druhém kole a nelituji. Jen nestačím tempu, takže ho budu dělat déle, ale na webináři jsi říkal, že to nevadí. Takže mne to zklidnilo. Líbí se mi , jak vše hezky vysvětluješ včetně různých přirovnání. Člověka to vede k většímu pochopení a uvědomění si, co dělá špatně. Věřím, že mi kurz i přes mé psychické potíže pomůže. Vím, že to bude dlouhá cesta, ale dodáváš mi velikou naději a cítím, že to bude stát za to. Ze srdce děkuji, děkuji, děkuji

Hanka

Ahoj Tome, jsem velmi vděčná za to, že jsem poslechla svou intuici a zakoupila jsem si Tvůj kurz. Za těch 35 dní jsem díky Tvému intenzivnímu vedení udělala obrovský posun ve svém nitru. Doplnila jsem si informace, pochopila jsem a spojila si spoustu věcí, na které jsem neznala odpověď. Hrozně moc jsem potřebovala podpořit a posunout se ve svém rozvoji a díky Tobě, Tvým meditacím i praktickým cvičením se mi to skvěle daří. Jsem nadšená ze svého pokroku, mám radost sama ze sebe, že se mi daří objevovat a odstraňovat žabky, které mi vstupují do cesty mého života. Každé ráno si po cestě do práce zpívám do čaker a užívám si to. Měním celkové svoje nastavení, užívám si nicnedělání, meditace i cvičení. Těším se ze své změny nejen já, ale cítí to i mé okolí. Jsem šťastnější, svobodnější a láskyplnější. Chtěla bych Ti upřímně moc poděkovat za Tvůj kurz, který jsi naplnil vším, co pro život nejdůležitější. Jsi úžasný, charismatický a plný energie. Vždy jsem se těšila na novou lekci a na Tvůj úsměv, který má nesmírně léčivou moc. Děkuji Ti moc za to, že jsi mi ukázal směr, kudy jít a pomohl jsi mi udělat první krůčky do mého nového života. Jsem Ti nesmírně vděčná. Přeji Ti hodně lásky a uskutečněných záměrů. S VDĚČNOSTÍ A LÁSKOU Hanka

Hanka

Ahoj Tome, podivat se tehny na onen nedělní webinar a koupit si tento kurs byla jedna z nejlepších investic, které jsem dosud udělala, budu se k němu casto vracet. Kéž by bylo na světě vice lidí, jako jsi Ty ….Snad se v Ostravě někdy potkáme, taky tam jezdím čas od času za rodiči. Přeji ať se Ti ve všem daří a ať dál rozdavas světlo všem, kteří hledají :).

Markéta

Ahoj Tomáš. Zo srdca Ti ďakujem za perfekte pripravený kurz. Ohromne mi pomohol na ceste môjho nového života. Naučila som sa veľa nového a to čo som vedela sa mi potvrdilo a sadlo presne tam kam bolo treba. Som vďačná za to že vesmír všetko poprepájal a ja som si pozrela Tvoj nedeľný webinár. Žijem ohromnú skladačku /na osobný rozhovor/ v druhej polovici života. Tvoj kurz mi dal pochopenie, harmóniu, pokoj, nadhľad, iný uhol pohľadu. Je to úžasné. Z celého srdca ďakujem. Valeria

Valeria

Ahoj Tome, velmi děkuji za úžasný kurz. Já vůbec nevím, kde začít. Neumím nic upřednostnit, Vše je tam propojené. spoustu věcí všichni známe, ale ty jsi jim dal nový rozměr, jak s nimi pracovat, jak a kde je použít. Meditace jinak , než je znám, ty mne uchvátily, okamžitá hladina alfa. Provázanost s cvičeními, zábava. bonusy. Čistění bloků, nestačím se divit. Věřím, že spirála se začala roztáčet přihlášením do tvého nejbáječnějšího kurzu, za který jsem vděčná. Vše umíš tak skvěle vysvětlit, že jsem to i já 🙂 krásně pochopila a kolečka zapadají kam mají. Jsem ráda, že jsem do sebe investovala a Vesmír mi tvůj webinář přihrál zcela náhodně do cesty.Překvapení na závěr? Super!!!! Míše velmi děkujeme za čas, který nám také věnovala. jste úžasný pár. Pochopení nakonec?? Díky tvému překvápku, jsem pochopila, že si opět začnu vážit sama sebe, tady začnu.Jsem ráda, že budeš točit videa dál, moc se těším, že vlastně nic nekončí a jede se dál. tvůj kurz byl jen začátek něčeho nového. Přeji tobě i Míše úspěch. Z celého srdce děkuji. Jana

Jana

Milý Tome, moc děkuji za úžasný kurz. Pracuji na sobě již delší dobu a vím, že ta cesta nikdy nekončí... Na kurzu jsem se dozvěděla mnoho nového a hlavně jsem probudila to staré, co jsem nechala v sobě usnout....... co to bylo??? Hudba, zvuky, tóny, zpívání, prostě to , co mám ráda, co mi přináší radost, uvolnění, vnitřní uspokojení, naladění........ Nejvíce však musím vyzdvihnout Tvoji lidskost, jemnost a především oceňuji , jak si kurz vedl i po odborné stránce...... nejlepší však byl Tvůj smích :))))) směješ se krásně srdcem.... Co jsem si z kurzu odnesla ??? Našla jsem si tam mnoho , jak pro sebe, tak i pro moji profesi. Bylo vidět, slyšet, cítit , že to šlo z Tebe, a že jsi tam dal všechno ze sebe........ Určitě kurz budu doporučovat dál........ Ze srdce díky a moc se těším na Tvoje další věci ..... Na viděnou Mirka 🙂 🙂 🙂

Mirka

Ahoj Tome, aj keď kurz pred niekoľkými dňami skončil, pre mňa neustále pokračuje - stále sa prelúskavam jednotlivými lekciami. Zvolila som si vlastné tempo a to mi vyhovuje. Naučila som sa pravidelnosti - hlavne spev do čakier a počúvanie. Som veľmi rada, že som mohla (aj keď len cez obrazovku PC) spoznať tak úžasného človeka - lektora - žiarila z Teba radosť, pohoda - vždy som sa tešila na každú novú lekciu. Myslím, že si nám všetkým odovzdal aj kus seba... Musím sa priznať, že som sa do kurzu prihlásila určite medzi poslednými a v "hodine dvanástej", pretože som zvažovala, či na to mám (nielen financie - som v dôchodku), či to zvládnem časovo ( veľa cestujem, starám sa o rodičovský dom, mám 5 vnúčat). Moje obavy sa ale hneď na začiatku rozplynuli - k jednotlivým lekciám som pristupovala vtedy, keď som mala ja pohodu a tak som mohla Tvoje slová vnímať pokojnejšie. Nebol to žiaden stres, že niečo nestihnem... Úžasné je, že sa k lekciám môžem kedykoľvek vrátiť. Touto cestou chcem veľmi pekne poďakovať, že som mohla byť súčasťou kurzu. Prajem veľa zdravia, pohody, radosti, lásky... v každom novom dni.

Eva Smolková

Tome,nejdříve bych ti chtěla ze srdce poděkovat za tento kurz velmi mnoho mi dal.Každý den jsem se těšila na tvoje video,máš krásný hladící hlas pohladí na srdci i na duši.Potom ti děkuji,že jsi mi splnil můj sen absolvovat kurz i když můj příjem je takový jaký je a já mohla sice na splátky ale být 1 z nás všech ,která má intuici a tolik toužila se něco přiučit.Velice mi pomohlo a pomáhá a bude pomáhat zpívání do čaker.Aby ses i zasmál bydlíme v 6patře paneláku a já když začnu zpívat tak soused si zapálí to je síla a já se dusím tak si zakašlu a pokračuji dále,prodloužil se mi dech je to super.

Svatka

Milý Tomáši, z celého srdce děkuji za propracovaný kurs. Potkala jsem ho v těžkých chvílích svého života a dodal mi energii (vítr do plachet) i jasný cíl. Tvá videa jsou inspirativní a zábavná. A v meditacích jsi dokázal obejít můj silně vyvinutý sval - mozek, který se snažil mít nade mnou navrch. 🙂 Mohu jen doporučit!!!

Alena Dubská

Časté otázky.

Jsem hodně zaneprázdněn/a, budu kurz stíhat?

Sami si volíte délku kurzu a tak každý prochází kurz svým tempem. Nejrychleji jej můžete projít za 36 dní po kterých každý den v kurzu přibývá jedna lekce. Nejpomaleji? Je to jen na Vás. Každý si volí své tempo podle svých možností a časových dispozic. Je však dobré dát kurzu prioritu, protože tady, tím jak pracujete na čakrách, pracujete zároveň na všech oblastech svého života. A to stojí za to, nemyslíte?

Je pro mě obtížné dodržet pravidelné termíny, mohu si lekce procházet ze záznamu v libovolném čase, nebo je nějaký daný čas? 

Lekce jsou nahrány v členské sekci, ke které dostáváte ihned po připsání částky za kurz na náš účet, přihlašovací údaje. Můžete tedy lekce procházek kdykoliv a kdekoliv máte připojení k internetu a libovolně se k nim vracet.

No je to velmi zajímavé, ale na rovinu Tomáši, co když mi to nic nepřinese, opravdu nemám peníze na rozhazování?

Máte mou 30 denní garanci vrácení peněz, kterou myslím 100% vážně. Za těch 30 dní poznáte, jestli Vám kurz pomáhá, jestli Vám vyhovuje anebo ne. Pokud ne, napíšete mi a nemusíte nic vysvětlovat. Já Vám peníze bez okolků vrátím na účet. Mezitím už kurzem prošlo cca 500 lidí a pravdou je, že jsem 5 lidem už peníze vrátil. Takže to 1% riziko, že budete chtít peníze zpět, beru na sebe.

Jsem už starší ročník, zvládnu to technicky?

Pokud zvládnete koukat na you tube na video, tak bez problémů. Navíc máte mou podporu, takže cokoliv by nešlo, jsem k dispozici. Nejstarší člověk v kurzu byla 70 ti letá paní a taky to hravě zvládla .o))

Jsem ze Slovenska, dá se platit v EURech?

Ano. V objednávce u výběru měny zvolíte EUR a cena se Vám přepočte na EURa. Mám i EUR účet, takže v pohodě.

Došel/a jsi až tady?
Natočil jsem pro Tebe krátké video. Třeba se zasměješ . o))

Cena kurzu je nyní už od 1 290 Kč/měsíc včetně DPH