Jak za 15 minut získat energii a klid. Uvolnit své čakry i sebe.

Stáhněte si ZDARMA PDF, na kterém je odhalena tato jednoduchá technika, a čtěte dále, abyste jej dokázali plně využít a pochopit.

 • Zajímáte se o čakry, jejich odblokování, vyčištění a harmonizaci?
 • Nebo jen chcete být více v klidu, mít více času sami pro sebe?
 • Chcete se osvobodit, uvolnit, zbavit tíhy a naplno žít?

Čakry a energie v nich jsou tím klíčem 

Naše čakry, energetická centra jsou propojené s našimi myšlenkami, emocemi a tělem. Jsou to zdroje energie pro všechny důležité životní oblasti, které se snažímě v životě řešit jako finance, vztahy, zdraví atd..  A tak jsou čakry jednoduše klíčem k našemu vytouženému životu.  K tomu, abychom zažívali klid, měli k živoptu vše potřebné a žili naplněný smysluplný život, ve kterém realizujeme tu nejlepší variantu svého života, děláme, co nás baví a naplňuje a jsme za to hojně odměňováni. 

Prostě dáváme životu to nejlepší z nás a na oplátku dostáváme to nejlepší od života. Tak to prostě funguje. \"Co zaseješ to sklidíš.\"

Zázračné techniky s bleskovým efektem ? 

Je jasné, že v dnešním uspěchaném světě plném stresu a požadavku na výkon, jsme myslí tlačeni hledat nějakou zázračnou techniku, se kterou vyčistíme a otevřeme čakry jednorázově, hned a  žijeme nový život, a vše, co nás trápilo, je pryč

Krásná představa, že? Kdo by to nechtěl?

Jenže sami dobře víte,  že takto to nefunguje.  Cokoliv hodnotného v našem životě přichází spíše v duchu ....

Mistrovství dělá 15 minut denně 

Tuto větu řekl Bruce Lee a je v ní ohromná pravda. Pokud se něčemu věnujeme jen 15 minut denně delší dobu - roky, staneme se mistrem. Samozřejmě čakry nevyjímaje.
Já ale patřil spíše mezi lidi, kteří chtěli všechno hned - zázračné výsledky, a tak jsem zažil spoustu kurzů, seminářů, přečetl spousty knih a podobně v hledání té zázračné techniky, se kterou to půjde rychle. 

U mne se toho dost změnilo

Uvědomil jsem si, že za posledních pár let se můj život dost změnil. Zbavil jsem se spousty strachů, obav a bloků kterými jsem sám sebe a svůj život blokoval. Nejvíce mne štvalo, že jsem jasně viděl a cítil, že jediný kdo mne blokuje, jsem já sám. Ale nevědel jsem dlouhá léta co s tím dělat, jak to dát pryč, uvolnit. A to jsem toho prošel opravdu dost.

 

Jednoduchá technika, která mi v tom pomohla a vydržel jsem u ní roky, až dodnes.

Když jsem se poohlédl a zeptal sám sebe "co mi nejvíce pomohlo?". Zjistil jsem, že to bylo 5 kroků, které aktivovaly mé čakry a můj potenciál. Můžete se o těchto krocích dozvědět více na tomto webináři ZDARMA...

A právě jeden z těchto kroků zaměřený právě na čakry už dělám velice dlouho. Je vlastně tím harmonizátorem a aktivátorem čaker. Je to jednoduchá technika, u které jsem zůstal roky a sám se divím, že jsem u ní zůstal tak dlouho, a jsem schopen jí dělat pravidelně. Jak jsem dříve psal, patřil jsem spíše k lidem, kteří se nadchnou, vyzkouší, a za pár týdnů už ani neví, a pak je tu něco nového – úžasného, pro co se opět nadchnou. Je Vám to povědomé? 

Jak to, že jsem u ní zůstal tak dlouho? V čem je tak výjímečná?

Pochopitelně, když o sobě víte, že vytrvalost a trpělivost nejsou Vaší silnou doménou, položíte si tyto otázky. Díky čemu se jí věnuji tak dlouho, proč mne ještě neomrzela, nezapomněl jsem na ni, nesešla z očí a z mysli? Jak to, že jí nenahradila nějaká jiná, nová a \"úžasná\" technika? A níže jsou důvody, proč jsem u ní zůstal tak dlouho.

 • za pár minut přichází klid vyrovnanost a harmonie
 • Zažívám stav podobný hluboké meditaci, ale mnohem rychleji a snadněji
 • Cítím nárůst energie a radosti
 • Ztiší se mysl, dostanu se za nebo spíše nad ni - jsem pozorovatelem
 • Mám ihned jasnou diagnostiku, jak na tom která čakra aktuálně je
 • Cítím, že se navracím k sobě - \"jsem doma\"
 • Jak se ztiší mysl, čas se zpomalí, na vše mám pak více času
 • Jsem koncentrovaný a zaměřený namísto roztěkanosti
 • Baví mne můj hlas, mám ho i sebe rád, a to dříve nebylo
 • Jak je vidět i z obrázku níže, aktivuje a harmonizuje čakry, pokud se dělá tak, jak má

Myslel jsem si, že to tak působí jen na mne

Ale najednou jsem díky webinářům, na kterých bylo stovky lidí, a kde jsem zařadil tuto techniku  (přiznám se, že jsem se zpočátku hrozně obával, jak jí lidé přijmou) zjistil, že stejně jako na mne působí i na většinu lidí. Pokud jste se zúčastnili mého webináře „5 kroků k aktivaci čaker“, tak jste to se mnou zažili a pokud ne, tak se můžete přesvědčit na obrázku níže, díky anketám, na kterých jasně vidíte, jak se lidé cítili po cca 10 minutách díky této technice. Jsou ze dvou různých webinářů.  Celkem těmito webináři prošlo přes 1 200 různých lidí a výsledky byly vždy téměř stejné.  

KLID, HARMONIE a ENERGIE jednoduše za 12 minut a zvládnul to každý...

Jak je vidět, cca 69% lidí cítilo klid a harmonii po 10-ti minutové aktivaci čaker hlasem, cca 29% se cítilo nabitě a vnímalo příliv energie a jen pár lidí se cítilo rozhozeně. Mají v čakrách větší bloky a je potřeba delšího působení. Na to, že to byli lidé, kteří se s touto technikou seznámili úplně poprvé, jsou to úžasné výsledky, které mne, přiznám se, dostaly. 

Jak je to možné ? 

Jak můžete vidět z obrázku, aura se stáhne - neztrácíme energii, jdeme k sobě, barvy jdou do duchovních barev a aktivuje se korunní čakra - bílá čepička, jsme více napojeni nahoru. 

Lidé jí chtějí

Po webinářích mi spousta lidí psalo, že to bylo skvělé, a jestli jim nějak mohu poslat nahrávku, podobně jako třeba Hanka nebo Monika níže. 

Dobrý den Tomáši, moc děkuji za váš webinář. Jsem kinezioložka a pracuji na sobě už dlouho. Některé věci už znám, ale uchvátil mě zpěv na aktivaci energie s vámi. Ještě pořád ve mě všechno vibruje. Chtěla jsem vás poprosit, jestli by jste mi mohl poslat do meilu tuto nahrávku, ať si ji můžu pouštět a zpívat s ní. Moc děkuji.
Hanka.

 To cvičení s prozpíváním čaker bylo úžasné. Opravdu jsem je cítila, jak pracují a to dokonce i tak pospolu, jak jste říkal v úvodu. A to, jak jsem se cítila potom, bylo nádherné... ten klid, harmonie a obrovská energie zároveň... 

Děkuji Bohu, že existují lidé jako Vy, kteří pomáhají ostatním a ukazují jim cestu.

S pozdravem Monika Hartlová

Co mne nakonec přimělo ji pustit ven?

Co mne ale konečně přimělo pustit tuto techniku ven, i když jsem měl prvotně v plánu ji nechat pouze pro on line kurz \"5 kroků k aktivaci čaker\"?  Účastnice kurzu Květa, které jsem pomáhal vyčistit nějaké programy, které ji zatěžovaly, mi nakonec po terapii řekla, že díky této jednoduché technice na harmonizaci čaker hlasem,  dokázala, po pár týdnech, i po mozkové příhodě, napsat 4 odstavce svého příběhu, byť předtím nebyla schopna za 4 roky dát dohromady souvislou větu, jak se můžete dočíst níže z jejich slov.

Ahoj Tome
v máji som sa zúčastnila webináru Sila zvuku, okamžite som zapojila a začala som kurz v pondelok. Prvé dva dny som sa snažila spievať do čakier, od 3 čakry som mala pocit že mi vynecháva hlas, ten hlas vyrušoval. Tak som začala iba počúvať spievanie do čaker  a vtedy som začala pociťovať obrovské energie až pálenie, vždy sa to  zvyšovalo od čaker ktoré mali blok. Vo štvrtok sa mi niečo stalo, o to som sa snažila viac ako 4 roky. V auguste to bude 5 rokov, čo mi prišla do života mozgová príhoda, kde som sa musela od začiatku všetko učit. Učiť chodiť, rozprávať, písať a ešte to nieje ono ale je to na dobrej ceste. Čítala som knihu od jednej letušky ktorá mala postihnuté iba rečové centrum, tak som mala chuť tak tiež to oznámiť ľudu. Ale iba moja myšlienka podporená niektorými ľudmi, ale to bolo všetko, až v ten štvrtok, som si sadla k počitaču a písala, úplne som udivená normálne mi to išlo a dala som na facebook, a už sú 4 časti a pokračujem dál. Pred tým som nedokázala nič, max. 3 vety. 
Ďakujem Vám za to že ste mi uvoľnil energii a dal mi návod na liečbu.
 
Květoslava Geciová

 

No a tak mi došlo, že by bylo fajn, když je ta technika tak skvělá, pomáhá a lidé jí mají tak rádi, jí vytáhnout z kurzu a dát jí světu.  No a tady je, teď dokonce ve speciálním cenovém zvýhodnění...

ON-LINE KURZ 
ZPÍVÁNÍ DO ČAKER

HLASOVÁ AKTIVACE 7 ENERGIÍ ŽIVOTA

8 VIDEOlekcí ve kterých se naučíte:

 • 1 ZÁKLAD
  V této lekci si řekneme základní informace o tom proč, kde a jak zpívat do čaker. Tuto jednoduchou techniku si ukážeme a naučíte se jí.
 • 2 DIAGNOSTIKA
  V této lekci se podíváme na to, jak díky technice Zpívání do čaker, můžete zjistit aktuální stav Vašich čaker. Nikam nemusíte jezdit, nic platit, hned víte, jak na tom Vaše čakry jsou. Jednoduché a geniální. .o))
 • 3 VIZUALIZACE
  V této lekci doplníme zpívání o jednoduchou vizualizační techniku. Technika Zpěvu do čaker je účinná sama o sobě, ale vizualizace nám pomůže propojit vědomí, dech a zvuk do jednoho funkčního celku, a tak ještě umocnit efekt techniky.
 • 4 FREKVENCE
  V této lekci budeme zpívat v doprovodu ladiček, přímo ve frekvenci jednotlivých čaker. Využijeme tak principu rezonance naplno. Sami si pak můžete vybrat, který zpěv je pro Vás vhodnější a více Vám sedí. Vždy je dobré mít na výběr.
 • 5 CENTROVÁNÍ
  V této lekci se naučíme centrovat zvuk a lépe vnímat přesné umístění čakry. Také zvukem procházet z jedné čakry do druhé, a vnímat tak lépe, jak pohyb zvuku, tak i dráhu, po které se pohybuje energie mezi čakrami.
 • 6 ZJEDNODUŠENÍ
  V této lekci si zpívání ještě zjednodušíme. Díky této lekci můžeme Zpívání do čaker vzít kamkoliv a nepotřebujeme k němu nic víc, než své hlasivky. Využijeme také to, co už jsme se naučili v předešlých lekcích. Můžete tak své čakry zharmonizovat kdekoliv a potřebujete k tomu dokonce ještě méně času.
 • 7 BONUS 1 Rozhovor a doporučení
  V této lekci je rozhovor a doporučení Niny - mé učitelky zpěvu, jak ještě vylepšit techniku Zpívání do čaker z pohledu práce s hlasem, dechem a vizualizací. Také jakých chyb se vyvarovat. Jak Nina ráda říká, při zpěvu jde o to, aby každá buňka našeho těla vibrovala. A to se mi moc líbí.
 • 8 BONUS 2 Svobodný dech a hlas
  Tady vysvětluji jednoduchou sestavu krátkých (zabere 5-10 min deně) cvičení, která nám pomáhá rozšiřovat kapacitu dechu a uvolnit jeho dráhu. Aby pak jak dech, hlas i energie v nás mohli proudit volněji a plně.

A navíc ještě:

 • MP3 nahrávky
  Aby jste si mohli lekce i nahrávky v jejichž doprovodu zpíváte stáhnout třeba do mobilu a procházet kdekoliv
 • PRACOVNÍ LIST pro Diagnostiku
  Díky němu jasně vidíte své pokroky a to jak hlas i energie ve Vás sílý
 • PODPORA
  Díky komentářům nebo přímo emailu se můžete na cokoliv nejasného doptat.

50 % sleva do uplynutí odpočtu 

Tato AKČNÍ nabídka skončí za: 

Po uplynutí odpočtu, bude cena zvýšena.

Beru plnou zodpovědnost na sebe. Máte 30 dní, pokud nebudete spokojeni, napište a vrátím vám celou částku. Bez průtahů a dotazů.  Mé Know-how Vám zůstane.

Jaké jsou zkušenosti ostatních ?

Dobrý den, pane Tomáši, V tuto chvíli řeším nějaké starosti s dcerou a se školou, není mi úplně dobře na duši a Vaše kouzelné zpívání s ladičkou čaker je doslova zázračné a za to Vám musím moc poděkovat.
Jitka
Nádhera! Nedokážu ani popsat, jak se po zpívání do čaker vždy cítím. Naprosto nabitá energií, ale zároveň zklidněná a v harmonii. U první a sedmé čakry mi vibruje celé tělo a je to ohromně příjemné. Největší problém mám asi u páté čakry, kde mi hlas přeskakuje do takových poloh, které jsem u sebe ani sama ještě neslyšela, nehledě na to, že už několik měsíců mám velice nepříjemný pocit tlaku v krku, který mi žádný doktor nedokázal vysvětlit, takže tam asi bude sedět pár žabek.
Lucie Krykorková
Několik let navštěvuji nejrůznější semináře, čtu knihy, poslouchám meditace, Vaše CD sílu zvuku a čaker mám od ledna zakoupené, cvičím, zajímám se o "kvantovku", daří se mi pomáhat ostatním, ale v okamžiku, kdy je mi ouvej, najednou nic z toho nefunguje, ani bioenergietika, jóga, meditace ............... stačilo však zazpívat podle Vaši ladičky a najednou se mi ulevilo a vrátila jsem se do těch lepších vibrací, kdy zase vidím a věřím v různá řešení.
Martina Diosegi
Ahoj Tome, po dnešním zpívání do čaker se cítím plná radosti, krásné teplo v celým hrudníku i pes ke mě přišel, když jsem začla zpívat. Všechny čakry cítím a jdou jako by z těla z duše, rezonují, myslím ten zpěv , ale ta první jako by jsem se ani neslyšela, vůbec to nerezonuje, jako by to nešlo ani z těla. Nikdy silně jsem to tak nevnímala.
Jana
Ahoj Tomáši , to zpívání do čaker je pro mě uplně nové a mám z toho hrozně dobrý pocit , včera jsem pustil jen z telefonu a přesto jsem citil velice silnou rezonanci a sladěni s frekvenci hudby . Dnesni poslech repraku byl opravdovy zázitek … Moc děkuji uplně mě to celeho nabíjí …
Jirka
Dobrý den, Tome, moc děkuji za zaslání nahrávky a návodu na zpívání do čaker. Už jsem začala. Snažím se zpívat každý den, někdy mám méně času, protože v práci máme občas dvanáctky, a tak je toho na mne moc. Když nemůžu jeden den, tak na ten další den se to snažím dohnat. Jsem velice spokojena, cítím se dobře, jsem víc koncentrovaná a klidnější, uvolněnější. Snažím se zpívat ráno a pak mám celý den dost energie a klidnou mysl. Ještě jednou Vám děkuji, S pozdravem
Katka

Naše čakry jsou klíčem k čemukoliv v našem životě. Lidé o nich buď nevědí a nebo je nedokáží aktivovat

50 % sleva do uplynutí odpočtu 

Tato AKČNÍ nabídka skončí za: 

Po uplynutí odpočtu, bude cena zvýšena.

Beru plnou zodpovědnost na sebe. Máte 30 dní, pokud nebudete spokojeni, napište a vrátím vám celou částku. Bez jediné otázky. Mé Know-how Vám zůstane.