Poznejte tajemství FUNKČNÍ HUDBY a sílu SOLFEGGIO frekvencí

Jak vás "nějaká" hudba dokáže v životě posunout na jinou úroveň ? 

... zatímco budete hluboce relaxovat a načerpávat energii
 • Máte pocit, že se v životě vůbec neposouváte?
 • Je to stále dokola, stále se to vrací?
 • Přitahujete pořád stejné lidi - partnery?
Máte už toho dost a chcete to změnit ?

Proč se to děje, proč se toho nemůžeme zbavit, proč dokola zažíváme stejné nebo podobné situace, lidi atd. ? A jak z toho ven? Více v tomto krátkém videu...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Co je tím magnetem, který k nám přitahuje stejné lidi, situace a díky kterému se cítíme pořád stejně? 

Tím magnetem který k nám přitahuje dokola stejné situace, lidi a díky kterému zažíváme stejné pocity, je totiž naše úroveň vědomí.

Znáte ono rčení "Jak uvnitř, tak venku." Nebo  " Vnější odráží vnitřní"

Úrovně vědomí jsou vlastně jakési vibrační úrovně, a pokud se v dané vibrační úrovni pohybujeme, budeme do svého života přitahovat pouze informace, lidi a situace z této úrovně.

Nikdo před tím nemůže nikam útéci...

Představte si například, že žijete v neustálém strachu. Může to být strach o majetek nebo strach, že vás někdo opustí, nebo strach, že se něco někomu stane.

To je jedno - vibračně jde stále o frekvenci a hladinu vědomí strachu. A tak budou i do vašeho života přicházet situace, informace a lidi odpovídající této vibraci.

Jinými slovy, budete často zažívat a prožívat své strachy. Váš svět bude tímto naplněný, a tím si budete  potvrzovat, že váš strach je oprávněný, protože vám svět připadá jako nebezpečné místo. Začarovaný kruh.

Pokud se vám podaří přeladit na vyšší úroveň a budete tam opakovaně vstupovat tak k vám, jako odpověď, budou přicházet informace, situace a lidi, vibrující na této úrovni.

Jednoduše pak budete zažívat ve svém životě více toho co je na jiné úrovni vědomí. Například lásky a zázraků. Takto je to  jednoduché. 

Toto je zákon rezonance, na kterém funguje celý vesmír. Nemůžete před ním nikde utéct.

Jednoduše se to dá přirovnat k rádiu... 

Pokud si naladíte určitou frekvenci - vibrační pásmo, uslyšíte stanici vysílající na dané frekvenci například rádio "Orion". Neuslyšíte a nebudou k vám přicházet informace z jiných stanic "Helax, Frekvence 1" apod. A pokud chcete poslouchat jinou stanici, musíte si přeladit přijímač.

No a s námi je to absolutně stejné. Pokud chcete zažívat jinou realitu, musíte nejprve přeladit sebe.

Na jaké úrovni, stanici jste Vy?  

Tyto úrovně vědomí výstižně zmapoval a popsal ve své knize „Vzestup po úrovních vědomí“ D.R. Hawkins. V tabulce níže se můžete najít. Můžete zjistit kolik máte životní energie, jaké zažíváte pocity. A také se můžete rozhodnout kde se chcete přeladit. 

Jak se ale přeladit na jinou úroveň vědomí? 

Jde o to,  abyste se tak začli cítit. Aby se tak přeplo vaše vědomí. 

Jedna z účinných a rychlých cest je poslech speciálních SOLFEGGIO frekvencí, které odpovídají dané úrovni vědomé. Zvuk působí nenásilně a rychle. K přeladění potřebujeme jen 3-8 minut.

Přicházejí k vám informace, uvědomění, nové možnosti,  které jsou na této úrovni dostupné. Také se mohou vynořovat určitá témata, zážitky, které právě tuto hladinu vědomí u vás blokují. 

Samozřejmě po skončení poslechu se budete opět vracet na svou obvyklou úroveň vědomí. Opakovaným poslechem se bude vaše vědomí více a více ukotvovat i v nových úrovních a také tam déle zůstávat. A o to jde...

Jak tohle může hudba dokázat? 

Nedokáže to opravdu kdejaká hudba, ale pouze Funkční hudba - hudba tvořena s tímto záměrem a na základě znalostí působení pozitivní resonance. Tato hudba musí obsahovat 3 hlavní prvky Funkční hudby, aby takto fungovala, ovlivňovala naše těla, vědomí, a uváděla je zpět do harmonického, zdravého stavu. 

3 nejdůležitější prvky FUNKČNÍ HUDBY působící na naše tělo, buňky i vědomí...

 • 1
  Potřebné frekvence
  Vše v tomto vesmíru má svou vlastní resonanční frekvenci, nejen orgány, tkáně, jak vidíte na obrázku, ale také emoční stavy a stavy vědomí. Nemoci, problémy jsou jen rozladěním této původní zdravé frekvence. Opakovaným vystavováním se této frekvenci se opět vylaďujeme do daného stavu.
 • 2
  Délka působení
  Aby se mohlo tělo a hlavně buňky přeladit, je třeba působit danou frekvencí minimálně 8 minut, ideálně ještě o pár minut déle.
 • 3
  Speciální ladění nástrojů
  Aby bylo dosaženo v nahrávce potřebných frekvencí, je potřeba specifického přeladění nástrojů tak, aby se frekvence doplňovaly a podporovaly. Drtivá většina nástrojů, jak klasických, tak i elektronických, je naladěna normou na komorní A 440 Hz, a pokud se nástroje nepřeladí, tak i když je vložena do nahrávky určitá frekvence (takto je tvořeno mnoho skladeb na YOU TUBE), tak tuto léčivou frekvenci oslabují a v mnoha případech dokonce ničí. Pak je z takovéto skladby jen relaxační skladba.

6 skladeb, klíčových témat pro posun na vyšší úroveň vědomí- Solfeggio frekvencí...

Celkem 6 skladeb v celkové délce 69 minut

CD SOLFEGGIO FREKVENCE

 • Navazuje a doplňuje  CD Síla Zvuku a čakry  
 • 6 Solfeggio frekvencí a 6 vysokých úrovní vědomí  
 • Působí jak na vědomí, buňky a jejich DNA, tak i energeticky...
 • 70 minut hudby k hlubokému zklidnění, relaxaci a dobití baterek
 • 6 skladeb a jedinečných frekvencí pro 6 vysokých úrovní vědomí
 • Vytvořeno na speciálně vyladěných nástrojích
 • Tyto jedinečné vibrace působí na tělo a buňky, vědomí i naše vibrační pole

Jedna investice a NEKONEČNÁ PÉČE
Největší výhoda Funkční hudby

Nekonečná péče, co to znamená? 
Je to obrovská výhoda funkční hudby, kdy za jednu investici na Vás hudba působí dny, měsíce roky, nekonečně dlouho. Její frekvence jsou nevyčerpatelné. Každým přehráváním je aktivujete znovu a působí nejen na posluchače, ale i na všechny blízké lidi, zvířata, ke kterým se hudba a vibrace donesou.

Nemusíte ji kupovat, tak jako bylinky a oleje znovu a znovu, stačí jedenkrát a působí navěky  

Léky, bylinky, olejíčky, nebo doplňky stravy jsou skvělé, jen se vždy brzy spotřebují a musíte je koupit vždy znovu a znovu, aby mohli opět působit. 

Naproti tomu hudbu koupíte jen jednou a působí vždy, když hraje, nevyčerpatelně na věky a dokonce nejen na vás ale i na všechny, kteří jsou v jejím dosahu. Proto je investice do této hudby, díky jejímu nekonečnému působení, směšná.   

Nekonečná zvuková péče, se kterou můžete:

 • Hluboce relaxovat a dopřát tak svému tělu regeneraci
 • Dobíjet baterky a energii
 • Působit na jemnější úroveň svých energetických center - čaker
 • Měnit svou realitu, svůj život-skrze 6 frekvencí a  klíčových oblastí, které tyto frekvence přinášejí
 • Sami sebe léčit a zbavovat toxinů
 • Posouvat se po hladinách vědomí
 • Uvolňovat svůj potenciál a své možnosti

Vyberte si nejvhodnější variantu CD SOLFEGGIO

Fyzické CD
741 Kč / 28 EUR
639 Kč / 24 EUR
Cena bude brzy zvýšena
* fyzické CD
* poštovné ZDARMA
Objednat
Klasické fyzické CD zasíláme poštou. Odesíláme nejpozději do 3 dnů od připsání platby na náš účet. Chcete jej zaslat na jinou adresu? V objednávce vyplňte doručovací adresu.
Elektronické CD
528 Kč / 21 EUR
471 Kč / 18 EUR
Cena bude brzy zvýšena
* formáty MP3 / WAV
Objednat
Elektronické CD ke stažení. Je odesláno na Váš email ihned po připsání platby na náš účet. V případě on-line platby můžete poslouchat už za pár minut.

A co říkají na Funkční hudbu klienti? 

"Solfeggio frekvence jsou nádherné. Pocity, které zažívám při poslechu se nedají ani popsat." Moc děkuji.
Monika Bičaková
Vaše solfegio skladby jsem pořídila už před časem. Přiznám se, že si je nepouštím denně, protože na to nemám čas, zapomínám, že bych měla, řeším jiné běžné věci. Ale občas si vzpomenu a tu či onu si pustím. Někdy i všechny. A od té doby, co je mám a občas si je pouštím, jsem v pohodě - psychicky i fyzicky. Děkuji.
Ilona
Dokonalá hudba, kterou jsi vytvořil , úžasné frekvence. I když o Tvých stránkách vím už dlouho , tak konečně přišel impuls k zakoupení čakrového CD.......v pravý čas. Po sedmi dnech každodenního poslouchání jsem měla pocit, že mohu létat. Velmi vnímám každé hnutí energie , která prochází tělem a první dny to bylo docela bolestivé. Bolely nohy i některé orgány , jak se čistily meridiány. A pak najednou spousta energie , vše mě začalo bavit , měla jsem a mám potřebu tvořit. Uvědomila jsem si , že jsem se vlastně musela do všeho nutit a najednou to šlo samo a s chutí. Takže ano , Tvá hudba mi změnila život. 🙂 Proto jsem ani na chvíli nezaváhala při nabídce nového CD Solfeggio frekvence a zakoupila si ho. Takže srovnání ? Čakrové zharmonizovalo tělo a Solfeggio frekvence duši. Je mi krásně , i když všude kolem je spousta negativity . Poslouchám doma a podprahově i v práci. Podělila jsem se o účincích se svými přáteli a někteří si CD zakoupili. Takže děkuji a přeji mnoho úspěchů v další tvorbě.
Iva Karli
Solfeggiho frekvence jsou skvělé .. působí na mě velmi příjemně uklidnújícím zpúsobem ,obzvláště 5 741hz mám nejraději .. přeji hodně další kreativní tvorby
Zuzana Polášková
Dobrý den, CD jsem si stáhla a musím vám poblahopřát. Nejsem žádný velký znalec hudby, ale docela dobře znám své tělo a ta hudba má na mě velký účinek. Skvělý odpočinek a příliv energie! Výborně sestavené! Po práci je to pro mě naprostý životabudíč, paráda. S díky
Marie Tobiášová
Solfeggio frekvencie sú mojou dennou uspávankou na dobrú noc. Nesmierne ma upokojujú. Ak môžem porovnávať s CD čakrové, tak to je podstatne silnejšie v tom ohľade, že teda aspoň mne ukazuje miesta ktoré mám nespracované, či nejakým spôsobom narušené. Solfegio je také moje denné zvedomovanie a čakrové CD je skôr práca na sebe, na problématických oblastiach. Teda aspoň ja to tak vnímam. Obe sú však pre mňa obrovským prínosom.
Katka Belovičová
Z nového cd jsem nadšená, ta hudba je překrásná. Líbí se mi tak nějak víc než ta čakrová. S tou jsem měla zkraje problém. Tak nějak mi neladila. Toto CD se mi dotýká tak nějak hlouběji a evokuje to ve mě spoustu představ, snů a vizí nového lepšího světa. Líbí se mi tam ty mužské a ženské hlasy. Je takové jemné, pozitivní a hladivé. Moc Ti za něj děkuji ! Prostě krása.
Katka Typlová
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení

209 lidí - spolutvůrců, kteří se podíleli na konečné podobě skladeb.

Nechali jsme skladby testovat a komentovat lidmi v uzavřené skupině on -line kurzu 7 Energií života, kde 209 lidí nechávalo na sebe skladby působit. Díky těmto cenným zpětným vazbám jsme mohli doladit konečnou podobu skladeb, odstranit rušivé prvky a podobně. Takovou možnost má asi málokterý tvůrce.

Děkujeme proto každému jednomu z těchto lidí,  že věnovali svůj čas a svou energii tomu, aby mohlo být CD SOLFEGGIO takto vyladěno. Níže můžete vidět ukázku komentářů k jednotlivým skladbám. 

Komentáře ke skladbě MI 528 Hz 
Komentáře ke skladbě SOL 741Hz  
:-D. Ještě jsem neměla čas si vše v klidu poslechnout, ale i z té trochy, co jsem si pustila, mi "naskakovala husí kůže", takže fantazie. Nesrovnatelné s videi na Youtube. Už se těším, až si vše v klidu vychutnám. Zvláštní, že když jsem viděla upoutávku na Facebooku, tak jsem se ani vteřinu nerozmýšlela a hned jsem si Vaše CD objednala. Asi intuice pracuje. Děkuji moc a přeji krásný den.
M.Bogdanová
Tvoje nahrávky - CD na čakry jsme poslouchali rádi, bylo to fajn a fungovalo to. I dnes se k nim občas vracíme, ale spíš pro připomenutí. Druhé CD SOLFEGGIO je podle nás jiný, vyšší level a je to znát při poslechu i prožitku. Posloucháme je celkem pravidelně, šestku většinou před spaním. Nějak nám tam chybí sedmička, ale zvykli jsme si. Podle nás je to skvělá práce, nejsme sice hudebníci, ale myslíme si to. Přejeme Ti v dalším tvoření stejnou (nebo vyšší 🙂 ) kvalitu jakou mají tyto poslední nahrávky. S přátelským pozdravem
Zdeněk a Alena Kloudovi
Ahoj Tomáši, toto CD je úžasné, poslouchám každý den, někdy i dvakrát a ráda při něm usínám. Jak píšeš, CD obsahuje jedinečné léčivé a harmonizující frekvence - tak přesně tak působí i na mně. Hrozně mě uklidňuje a je mi dobře. Opravdu úžasné CD, které se Ti moc povedlo. A vůbec velké díky za Tvojí práci, z každé lekce na mne dýchne uklidnění, pohoda. Jste s Miškou úžasný lidičky. Moc, moc zdravíčka z Teplic posílá
Dana Košáková
Čakrove frekvence většinou poslouchám, když cítím, že na mě leze migréna... Docela spolehlivě ji zahání či aspoň zmírňují průběh. Solfegio jsem na začátku zkoušela večer,před spaním, je to super relax...Moc se mi líbí použití zpěvu a zapojení hlasu.Broukam si s vámi.... Ale často se mi stalo, že po poslechu celého cd jsem pak zůstala plná ergie vzhůru skoro do rána. Ne, že by mi to vadilo, rána v noci kreslím nebo jinak tvořím,studuji knihy do práce... Mám na to ten správný klid. Ale přeci jen si je po této zkušenosti pustím raději dopoledne, abych měla tu správnou ,,slunečnou,, energii na práci a večer se mohla věnovat manželovi místo knížek. Když však chci večer uspat ty moje dvě nespave dcery, tak stačí pustit jen jednu skladbu z cd soffegio a to zabírá spolehlivě...Víc není třeba. Za chvilku jsou v limbu. Už se těším na další tvorbu... S pozdravem,
MArtina Polach

Nějaká nezodpovězená otázka?
Tady jsme ty nejčastější zodpověděli.

Jak CD poslouchat? 

Můžete si jej poslechnout celé a nechat působit všechny frekvence a témata. CD je sestaveno tak, aby na sebe skladby a témata navazovaly. Například první skladba nám pomáhá zbavit se pocitů viny a strachu, ty nám zase často znemožňují udělat v životě nějakou změnu, což je zase tématem druhé skladby atd. 
Můžete si ale také poslechnout jen tu skladbu, jejíž téma cítíte, že nejvíce potřebujete. Většinou se ale témata podporují a doplňují navzájem.  Také dejte na svou intuici, co si náhodně vyberete nebo na co máte chuť. 

Co když u poslechu usnu?

Většina lidí zažívá při poslechu pocit příjemné, hluboké relaxace. Některé může dovést, hlavně pokud mají větší deficit, až ke sladkému spánku. Což není vůbec na škodu. Zvuk a frekvence na vás působí stále, i když spíte.

Co když zažívám při poslechu nepříjemné pocity nebo jsou mi některé zvuky či frekvence nepříjemné? 

Tyto nahrávky jsou sestaveny tak, aby působily, a jedním ze znaků působení jsou i nepříjemné pocity, kdy se čistíte a zbavujete toxinů, nebo se ladíte na frekvence, od kterých jste velice vzdáleni, a tím dochází k léčení. Je to asi jako když vás po fyzické námaze bolí svaly. Námaha byla tělu i svalům prospěšná, ale protože na ni nejste zvyklí, cítíte bolest. Opakovaným poslechem, jak se tělo a celý systém čistí a přelaďuje, tyto pocity slábnou, až odezní úplně.

Pokud by to bylo hodně intenzivní, stačí poslouchat hudbu tišeji, bez sluchátek, dokud tyto pocity neodezní. Většinou už při druhém či třetím poslechu bývají tyto nepříjemné pocity daleko slabší nebo úplně pryč. 

Je rozdíl při poslechu tohoto CD se sluchátky?

Ano, sluchátka zařídí intenzivnější působení. Nízké vibrace- frekvence se přenášejí přes kosti a tuhé tkáně a další vibrace, frekvence se ideálně šíří vodou. A naše tělo je  z cca 80% voda. Jste také díky sluchátkům více izolovaní od okolí, a tak máte hlubší prožitek.  Pokud naopak působí hudba silně a potřebujete zjemnit její působení, doporučujeme poslech bez sluchátek při menší hlasitosti. 

Jak často nahrávky poslouchat? 

Za jeden poslech se samozřejmě zázrak nestane, i tento 1 poslech je však pro vaše tělo a buňky hotovým wellnessem. Opakovaným poslechem se na danou frekvenci více a hlouběji ladíte, jak se celý váš systém čistí. Její působení má pak delší trvání.
To znamená, že i po skončení poslechu zůstáváte déle vyladěni a tato frekvence je ve vás hlouběji zakotvena. Jednoduše řečeno poslouchejte kdykoliv je to možné. 

Vyberte si nejvhodnější variantu CD SOLFEGGIO

Fyzické CD
741 Kč / 28 EUR
639 Kč / 24 EUR
Cena bude brzy zvýšena
* fyzické CD
* poštovné ZDARMA
Objednat
Klasické fyzické CD zasíláme poštou. Odesíláme nejpozději do 3 dnů od připsání platby na náš účet. Chcete jej zaslat na jinou adresu? V objednávce vyplňte doručovací adresu.
Elektronické CD
528 Kč / 21 EUR
471 Kč / 18 EUR
Cena bude brzy zvýšena
* formáty MP3 / WAV
Objednat
Elektronické CD ke stažení. Je odesláno na Váš email ihned po připsání platby na náš účet. V případě on-line platby můžete poslouchat už za pár minut.

Přejeme pěkné dny a vyladěný život.